MAX Dustbuster Advanced Clean plus Pet Hand Vacuum With Base Charger and Extra Filter being used by person to clean popcorn and candy from table in family room.

O nás

Navrhujeme výrobky pre každú časť vášho domova, aby ste mohli tráviť viac času užívaním si svojho priestoru, vnútri aj vonku. Prečítajte si o našej histórii a o tom, ako od našich začiatkov pomáhame uľahčovať život v domácnosti.

Spojte sa s nami na sociálnych sieťach

História značky BLACK+DECKER

Zo skromnej dielne v Baltimore na povrch Mesiaca, už viac ako sto rokov prinášame inovatívne riešenia. Objavte priekopnícku históriu značky BLACK+DECKER.

Sponzorstvo + partnerstvo

BLACK+DECKER® podporuje inšpiratívnych a ambicióznych športovcov a tímy v športu.

Kariéra

Staňte sa súčasťou značky BLACK+DECKER v spoločnosti Stanley Black & Decker. Naše ikonické a dôveryhodné značky sú známe vynikajúcim výkonom, neustálymi inováciami a sú určené tým, ktorí tvoria svet.

Bare unit for 20V shear shrubber

Udržateľnosť

V spoločnosti Stanley Black & Decker sa snažíme o koncept ECOSMART™. To znamená, že sa zaväzujeme zlepšovať udržateľnosť našich prevádzok, našich výrobkov, našich komunít, našich dodávateľov a našich zákazníkov. Okrem toho to znamená, že pozorne sledujeme naše iniciatívy v oblasti udržateľnosti a že kladieme dôraz na udržiavanie otvoreného dialógu so všetkými našimi zainteresovanými stranami.