POWERSERIES 2 in 1 Cordless Pet Stick Vacuum with SMARTECH being held by person ready to be used to clean spilled pet food from floor.

Nová rasa pre upratovanie

A person enjoying after cleaning room with Powerseries 2 in 1 cordless pet stick vacuum with smartech.

Zadanie – odstránenie zvieracích chlpov

Život býva niekedy trochu chlpatý. A ak máte domácich maznáčikov, tak je chlpatý aj gauč, koberce a všetok čalúnený nábytok. Vysávač BLACK+DECKER® pet vám prácu s upratovaním chlpov uľahčí. Pretože život je na to, aby ste žili, nie upratovali.

Máme zdvihák

Zbavte sa ľahko zvieracích chlpov, prachu aj nečistôt zo všetkých kútov. Naše vysávače radu pet sú vybavené špeciálnymi štetinami, ktoré dokážu naddvihnúť aj silne prichytené chlpy a pritom im bráni sa namotať. Preto je ich údržba ľahká a zostáva zachovaný dlhodobý nasávací výkon.

power series 2 in 1 cordless pet stick vacuum with smartech being used by a person.

Stavte na silu

I tie najodolnejšie chlpy z pohoviek, pelechov pre domácich maznáčikov a rohov rýchlo odstránite špeciálnou elektrickou hlavicou pre domácich maznáčikov – ručného nástavca dustbuster® špeciálne navrhnutého na odstránenie tých najotravnejších chlpov na tých najnevhodnejších miestach.*

*K dispozícii s vybranými modelmi.

POWER SERIES 2 in 1 cordless pet stick vacuum with SMARTECH being used by a person to clean wooden floor.

Zostaňte svieži

Užívajte si jarnú sviežosť v každej izbe. Filter s vôňou vydáva pri prevádzke príjemnú vôňu bavlny, vaša domácnosť tak bude po upratovaní prirodzene svieža.*

*K dispozícii s vybranými modelmi.