MÁTE TO V RUKÁCH

Všetko, čo potrebujete, stlačením jediného tlačidla

Uprataná a pekná záhrada pod vašou kontrolou. Náš nový rad akumulátorového záhradného náradia s tlačidlom POWERCOMMAND™ vám pomôže zvládať práce na záhrade rýchlejšie. A keďže ide o akumulátorové náradie na 18 V alebo 36 V, nebudete sa musieť otravovať s káblami.

Hravo si poradí so zaseknutým konárom

Hrubé konáre a kry sa niekedy zaseknú alebo dokonca poškodia lištu. Na plotostrihu POWERCOMMAND™ tento problém vyriešite jedným stlačením tlačidla, ktoré aktivuje pomalšie a výkonnejšie strihy, aby sa odstránilo zaseknutie bez poškodenia náradia alebo živého plota. Podľa typu práce si vyberte správnu dĺžku lišty a kapacitu akumulátora.

Ovládanie struny

Jedným stlačením tlačidla na strunovej kosačke POWERCOMMAND™ systém automaticky vysunie strunu a vy môžete pokračovať v kosení bez nutnosti manipulovať s cievkou. Pomocou preklápacieho mechanizmu a vodidla hrany vytvoríte presné okraje trávnika. A s voličom výkonu Power Select môžete zvýšiť výkon v miestach s prerastenou trávou alebo ho, naopak, znížiť a tak zefektívniť prevádzku.

Zvýšte výkon

Chumáče lístia a listy uviaznuté medzi kameňmi držia ako prilepené. Jedným stlačením tlačidla na fukári POWERCOMMAND™ zvýšite výkon o 20 %, čím dosiahnete rýchlosť prúdenia vzduchu až 209 km/h, takže urobíte krátky proces aj s tým najodolnejším neporiadkom.