POWERSERIES Extreme

Tri čistiace vlastnosti, jeden extrémny výkon.

S tyčovým aku vysávačom radu POWERSERIES Extreme ľahko upracete akýkoľvek typ podlahy (dlažbu, drevené podlahy aj koberce). Vysávač vďaka špeciálnej kefe s pohonom v tvare „V“ vsaje všetky typy prachu a nečistôt. S kefou nenáročnou na údržbu maximalizujete efektivitu práce – získate viac času na samotné upratovanie a nemárnite čas vyťahovaním vlasov z kefy.

Zvláda veľa povrchov

Poradí si s drevenými podlahami, dlažbou aj kobercami vďaka uhlovo nastaviteľnej podlahovej hubici.

Extrémne dlhá výdrž

Upratovanie zvládnete naraz bez prerušovania. Rad B+D POWERSERIES Extreme poskytuje 58 minút (modely 18 V) alebo 78 minút (modely 36 V) prevádzky na jedno nabitie akumulátora.

Chumáče pod 5 %

Vďaka inovatívnej a unikátnej konštrukcii poháňanej kefy môžete upratovať všetky typy podláh dočista a kompletne bez chumáčov. Podlahová kefa je vybavená aj LED osvetlením zlepšujúcim viditeľnosť pri upratovaní.

Otočte filtrom a vyčistite ho

Tyčový aku vysávač radu POWERSERIES Extreme je vybavený veľkým priehľadným zásobníkom (650 ml). Stlačením tlačidla filter uvoľnite, hygienicky vyprázdnite stlačením tlačidla a vložte späť. Potom filter zaklapnite rovnako, ako keď točíte mlynčekom na korenie. Tak máte filter vždy čistý pre optimálny výkon. Všetky súčasti je možné vybrať a umyť.

Kompatibilita so systémom 18 V

Keďže je tento výrobok súčasťou radu 18 V, môžete akumulátor vybrať a použiť s iným náradím 18 V B+D – je to také jednoduché!