Začneme

Kompaktný výkon, nekonečné možnosti

Zoznámte sa s naším radom 12 V, ktorý je kompaktný, ľahko ovládateľný a s výkonom bez kompromisov. Či už sa chystáte vykonať jednoduché úlohy, alebo náročnejšie projekty pre domáceho majstra, toto náradie ponúka dostatočný výkon na vŕtanie, rezanie, brúsenie atď. Akumulátor s USB výstupom využijete nielen na pohon náradia, ale aj na nabíjanie mobilného telefónu alebo tabletu na cestách.

Postavte si vlastnú súpravu náradia

Jeden univerzálny 12 V akumulátor s výstupom USB napája celú rodinu náradia od príklepovej vŕtačky, priamočiarej píly až po presnú brúsku. K dispozícii je dokonca aj šikovné svetlo!

Napája viac než len náradie

Tenký, kompaktný a výkonný 12 V akumulátor dokáže nabíjať viac než len náradie pre domácich majstrov. S USB výstupom a univerzálnym vstupom MicroUSB môžete akumulátor vziať so sebou a na ceste dobíjať mobilný telefón, tablet a ďalšie mobilné zariadenia.

Zoznámte sa s rodinou 12 V náradia

Investujte do našich praktických súprav a zostavte si súpravu potrebného elektrického náradia. So širokou ponukou náradia nabíjaného jedným akumulátorom je vaša tvorivosť neobmedzená.