BCD382XN-XJ
18V akumulátorový vŕtací skrutkovač POWERCONNECT™ (bez batérie a nabíjačky)

Prehľad výrobku

Akumulátorový vŕtací skrutkovač 18V poskytuje výkon, ktorý potrebujete bez toho, aby došlo ku kompromisom v oblasti komfortu a pohodlia. Maximálny krútiaci moment 45 Nm uľahčuje vŕtanie a skrutkovanie do dreva, plastu a kovu. Ľahko vyvážte výkon a ovládanie tak, aby vyhovovali každej úlohe, pomocou 2 nastavení prevodových stupňov, spúšte s premennou rýchlosťou a 11 polôh spojky. Bezkľúčové jednoobjímkové skľučovadlo umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu bitov, zatiaľ čo vstavané LED svetlo zaistí, že nikdy nestratíte zo zreteľa danú úlohu. Užite si väčšie pohodlie a stabilitu vďaka ergonomickej rukoväti s mäkkým úchopom a odnímateľnou sponou na opasok, aby ste mali vŕtačku na dosah. Oranžové puzdro nástroja je vyrobené z 50% z recyklovaného materiálu z Tritan™ Renew*, čo pomáha podporovať udržateľnú planétu. Tento vŕtací skrutkovač, ktorý je súčasťou systému 18V POWERCONNECT™, je dodávaný bez batérie, takže je ideálnou voľbou, pokiaľ už vlastníte produkt BLACK+DECKER® 18V s batériou. Svoju 18V zbierku môžete rozšíriť bez akumulácie batérií a nabíjačiek, ktoré nepotrebujete. 18V batérie a nabíjačky POWERCONNECT™ je možné zakúpiť aj samostatne. *Recyklovaný materiál je certifikovaný prostredníctvom procesu pridelenia hmotnostnej bilancie tretej strany.

Ďalšie Funkcie

  • BEZKĽÚČOVÉ 13MM JEDNORUČKOVÉ SKLÍČIDLO – Pre rýchlu a jednoduchú výmenu skrutiek a vrtákov.
  • VSTAVENÉ LED OSVETLENIE – Poskytuje lepšiu viditeľnosť pri práci v oblastiach so slabým osvetlením.
  • ERGONOMICKÁ RUKOVÄŤ + SVORKA NA OPASOK – Mäkký a pohodlný úchop pri používaní, vždy po ruke vďaka praktickej spone na opasok.
  • VYTVORENÉ NA UDRŽATEĽNOSŤ – Oranžové puzdro na náradie vyrobené z 50 % recyklovaného materiálu z Tritan™ Renew*. *Recyklovaný materiál je certifikovaný prostredníctvom procesu pridelenia hmotnostnej bilancie tretej strany.

Zahŕňa

  • (1) Obojstranný skrutkovací bit
  • (1) Spona na opasok

Podpora

Warranty

  • 2-ročná obmedzená záruka, 5-ročná obmedzená záruka pri registrácii

Servis

We take extensive measures to ensure all our products are made to the very highest standards and meet all relevant industry regulations.

Support Manual